Warning: A non-numeric value encountered in /customers/2/0/a/instudiohk.cz/httpd.www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5769

S radostí Vás vítám na mých webových stránkách.

Ivana

Ivana

Instructor

Jmenuji se Ivana Novotná a pocházím z Moravy, kde jsem také vystudovala  Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor tělocvik – zeměpis. Ve školství jsem pracovala pouze tři roky, pak jsem byla dlouho na mateřské dovolené. Kromě výchovy tří dětí jsem dál aktivně sportovala, lezla po skalách, běhala orientační běh, provozovala kiteboarding a cvičila různé druhy cvičení pro ženy převážně v BK studiu Blanky Koblížkové. Ta mi dala příležitost některé hodiny vést. Zjistila jsem, že cvičitelská práce pro širokou veřejnost je to pravé, co mě baví.

V roce 2002 jsem si pronajala hodiny v nově postavené tělocvičně ZŠ Jiráskovo náměstí v Hradci Králové.Velký zlom v mé cvičitelské praxi přišel, když jsem se seznámila se základy jogy a power jogy. Postupem času jsem si začala své hodiny přizpůsobovat podle svého stylu a vypěstovala sem si tak osobitý styl cvičení. Cílem mých hodin je přinést klientům radost z pohybu, zlepšení fyzické kondice, uvolnění a odreagování se od všedních starostí. Velký důraz kladu na zdravotní význam.

Neustále se vzdělávám a pracuji na přípravě svých hodin, kvalita cvičení je mou hlavní prioritou. Jeden z posledních kurzů, které jsem absolvovala, byl akrální koaktivační terapie pro sport (ACS*). Moje práce mě baví, je mým koníčkem. Ráda dávám dohromady lidi, kteří sdílejí radost z pohybu společně se mnou.
Změňte svůj životní styl, cvičte pro zdraví a pohodu jako já. Těším se na Vás.

(*Pro více informací o metodě ACT, klikněte ZDE)

Contact me

13 + 12 =

Kde se cvičí

Kde se cvičí

Jiráskovo nám.

500 02 Hradec Králové

Tělocvična ZŠ Jiráskovo náměstí

Jiráskovo nám.

500 02 Hradec Králové

Začínáme v pondělí 3.9. 2018